تبلیغات
بسیج شرکت صنایع آذرآب - بیانیه بسیج شرکت صنایع آذرآب بمناسبت سالگرد حماسه 9 دی

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

بسمه تعالی

9دی تبلور جمهوری واقعی و اسلام حقیقی

حماسه ملّی 9 دی، قلّه ی خروش یکپارچه و خیره کننده امّت مسلمان در برابر هشت ماه توطئه و تهاجم بیگانگان و بدخواهان داخلی، علیه دو رکن « جمهوریت» و « اسلامیت» نظام مردم سالاری دینی بود. مردم بیدار و هوشیار، به پیروی از رهبر الهی شان، خیال خام استکبار جهانی برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی را به یأس بدل کردند چرا که دشمنان در ادامه ی اشتباهات مکررشان، گمان کردند جمهوری اسلامی مانند سایر نظامهایی است که با کودتای مخملی ساقط شده اند.

دشمنی سلطه گران جهانی با نظام و ملت ما به اصل پیروزی انقلاب اسلامی برمی گردد که سرآغاز دگرگونی اساسی در وضعیت سیاسی و روند تحولات نظام بین الملل شد. این پدیده، با شعار « نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی»، راه سوم و الگوی جدیدی از اداره اجتماع را عرضه کرد که با فطرت الهی و منطق پاک رفتار انسانی و هدف خلقت سازگار است.

« جمهوری اسلامی» یا همان « نظام مردم سالاری دینی» برآمده از « اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم»، که منجر به بیداری و قیام بسیاری از مظلومان و مستضعفان جهان گردید؛ نقشه های شوم نظام سلطه بین الملل را یکی پس از دیگری خنثی کرد و هر روز بیش از دیروز، ستمگران و استکبار جهانی را به ذلت و خواری کشاند. در نتیجه، دولتهای مستبد مدعی حاکمیت جهانی که منافع نامشروع خود را در خطر دیدند از همان اوان، به دشمنی با «نظام اسلامی- مردمی ایران» روی آوردند و در این راستا انواع و اقسام تهاجمات را آزمودند و در سال 88 کودتای تمام عیاری را بر مردم و نظام مقتدر و مظلوم ایران تحمیل کردند؛ کودتایی که از حیث اهداف، ماهیت، ابعاد، گستره، عمق، عناصر و بازیگران، حامیان آشکار و پنهان، شیوه ها و ابزار، آثار و پیامدها، منحصر به فرد بود.

فتنه 88 به عنوان ابتلا و آزمونی بزرگ، حاوی نکات مثبت و منفی و درسها و عبرتهای بسیار برای ما و آیندگان شد. این اقدام براندازانه، در خارج از کشور برنامه ریزی، توسط سفارتخانه ی بیگانگان هدایت و از سوی دشمنان حمایت شد. آمریکای جنایتکار، انگلیس خبیث، اسرائیل خونخوار، برخی کشورهای اروپایی، حاکمان مستبد منطقه و تمام امپراطوری رسانه ای صهیونیستی با به میدان آوردن توان سیاسی، امنیتی و اقتصادی خود، آشکارا قصد نابودی نظام اسلامی و به زانو درآوردن ملّت ایران را کردند. در داخل کشور هم، کسانی بازی گردان میدانیِ صحنهی دشمن ساخته شدند؛ برخی به بهانه اعتراض به نتیجه انتخابات، « دروغ بزرگ تقلّب» را ساز کردند و با طمع قدرت و قانون شکنی، زمینه ساز و تسهیل کننده فتنه شدند و گروهی اندک هم با طعم خیانت، تقویت کننده و جهت دهنده اقدامات ساختارشکنانه گشتند و متأسفانه توانستند معدودی از نخبگان و خواص و جمعی از مردم را- اگرچه موقت- دچار اشتباه در تشخیص و خطای در اقدام نمایند.

دشمنان و فتنه گران سالها برای اجرای نقشه شوم خود در « براندازی نظام»، برنامه ریزی و هزینه کرده بودند و « اعتراض به نتیجه انتخابات» و « دروغ بزرگ تقلّب» با وجود اذعان خود آنان به عدم امکان تقلب در انتخابات و نیز وجود راهکارهای قانونی برای رسیدگی به شکایات، صرفاً یک پوشش برای تکمیل پازل « کودتای مخملی» و ایجاد هیجان اجتماعی و به میدان آوردن بدنه مردمی مورد نیازشان بود.

حمایت مستقیم دشمنان ملّت و در رأس آن سران آمریکا و رژیم صهیونیستی از فتنه گران، حاکی از آن است که آنان در به بار نشستن شجره خبیثه فتنه و خاموش کردن نور انقلاب اسلامی مطمئن بودند و به هیچ وجه انتظار نداشتند که با ‌وجود موج بحران‌سازی علیه نظام و کشور و اِعمال تحریم و غبارآلوده کردن فضای سیاسی و اجتماعی جامعه‌، مردم ایران در زمانی اندک، سره را از ناسره بازشناسد، انقلاب بصیرت بر پا دارند و ثابت کنند که با گذشت سه دهه همچنان تا پای جان به ارزشهای انقلاب و نظام و میهن خود وفادارند و تبعیت، دفاع و حریم داری از ولایت به عنوان عمود خیمه‌گاه حاکمیت دینی را تکلیف شرعی و انقلابی خویش می‌دانند. روزی که ظلم فتنه اُموی به نهایت سیاهیاش رسید و آتش به خانه ی خدا و خیمه ی عاشورا انداخت و با رنگ سبز ریا، آن پلشتی کم نظیر را خداجویانه خواند، این « ایمان دینی» بود، که مردم را به میدان آورد و حماسه عاشورایی 9 دی را خلق کرد و چون خورشیدی پرنور، سیاهی فتنه را شکافت و بار دیگر،« جمهوری واقعی و اسلام حقیقی» را به رخ جهانیان کشید.

اراده خدا این بود که با « نور هدایت ولایت»، مردم و حتی بسیاری از رأی دهندگان به دو کاندیدایی که بعداً سران فتنه نام گرفتند، به « تحلیل درست» برسند، « دست چدنی دشمن» را در پس «دستکش مخملین سبز» مشاهده کنند و سوار بر « کشتی نجات بصیرت»، با خلق حماسه 9 دی، طوفان متلاطم فتنه را پشت سر گذارند تا شجره طیبه انقلاب اسلامی، ریشهدارتر و ثمربخشتر از قبل، روشنی بخش دیدگان ستمدیدگان عالم و امیدبخش دل نومیدان باشد. فتنه گران و حامیانشان از دست عنایت الهی غافل بودند و نتیجه به خلاف خواست آنان، آن شد که خدا می خواست. « یُرِیدون لِیُطفِئُوا نورَ الله بِأفواههم و لکنَّ اللهُ مُتِمُّ نورهِ و لو کَرِهَ المشرکون/ و لو کَرِهَ الکافرون».

این روزها با گذشت پنج سال از فتنه و با وجود شواهد منطقی و نشانه های خدایی مبنی بر حقانیت نظام و ملّت، دوباره نشانه های آن بیماری عمیق و شجره خبیثه جوانه زده وبرخی با سوء استفاده از رأفت نظام اسلامی، نه فقط از دشمنان برائت نمی جویند؛ بلکه با ادعای خیرخواهی، در عمل، تو گویی دوست ندارند جز از پستان گرگی چون آمریکا بیاشامند و در آغوش روباهی چون انگلیس بیارامند و برای کفتاری چون رژیم صهیونیستی بگویند و بنویسند. به اینان می گوییم: راه توبه باز است، اگر ایمانی برای شما باقی مانده است، این خطاب خداوند متعال را بشنوید و عمل کنید که: یا ایها الذین آمنوا لاتتخذوا الذین اتخذوا دینَکم هُزُواً و لَعِباً من الذین اُتُوا الکتابَ اولیاء و أتقوا اللهَ إن کنتم مؤمنین(مائده/57)

اینک در سالروز حماسه جاوید و عاشورایی نهم دی و یکی از زیباترین تصاویر تجلّی عشق و ارادت ملت به «جمهوری اسلامی» و « اصل مترقی ولایت فقیه » به عنوان دو نعمت بزرگ الهی و دو نوری که خفاشان طاقت دیدندش را ندارند؛ کارگران بسیجی و وِلایی شرکت صنایع آذرآب ضمن گرامیداشت این خاطره شیرین و حماسه به یادماندنی،حفظ هوشیاری و بصیرت همه بخش‌های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد نظام و ملت اسلامی ایران می‌دانند و اعتراض شدید خود را نسبت به استفاده دوباره از افراد و انجام اقداماتی که بخواهد بار دیگر منجر به ناآرامی جامعه اسلامی و انحراف در مسیر حرکت رو به رشد انقلاب و امیدوار کردن دشمنان خارجی و داخلی شود اعلام نموده و همراه با آحاد امت اسلامی آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام، و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام می دارند.

 

بسیج شرکت صنایع آذرآب- 7 دی 1393
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: بسیج شرکت صنایع آذرآب، 9 دی، فتنه 88، ولایت،

تاریخ : یکشنبه هفتم دیماه سال 1393 | 13:39 | نویسنده : مصطفی غلامی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پرشین صدا