تبلیغات
بسیج شرکت صنایع آذرآب - رادار شناسایی‌کننده پهپاد رژیم صهیونیستی ساخت داخل بود/خودکفایی ایران در ساخت تسلیحات نظامی (قسمت اوّل)

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

رادار شناسایی‌کننده پهپاد رژیم صهیونیستی ساخت داخل بود/خودکفایی ایران در ساخت تسلیحات نظامی

 

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با تاکید بر خودکفایی ایران اسلامی در صنعت تسلیحات نظامی، گفت: راداری که پهپاد هرمس رژیم صهیونیستی را شناسایی کرد ایرانی و ساخت کشور خودمان بود، تمام این رادار از ایده تا محصول ساخته کشور بود.


سرتیپ پاسدارامیرعلی حاجی زاده در همایش گلواژه های ایثار بسیج کارگری کارخانه آذرآب اراک، اظهار کرد: امروز در گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید بتوانیم حاذق باشیم و یاد آن دوران پایداری و استقامت بی‌نظیر ملت ایران را که قطعه‌ای گوهر بار را به خود اختصاص داده زنده نگهداریم.

وی افزود:کمتر از 20 ماه از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود و انقلاب نهالی بیش نبود که در یک ائتلاف نانوشته بیش از 30 کشور و تمام کشورهای شرق و غرب در پیمان ورشو جنگ ناجوانمردانه‌ای را بر ملت ایران تحمیل کردند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در چنین ایامی مشخص است چرا دور هم جمع شده و این چنین جلساتی برگزار می‌کنیم و به بهانه‌های مختلف کاروان راهیان نور و مراسماتی مانند آن به راه می‌اندازیم، گفت: این ایام به سبب مقاومت و پایمردی رزمندگان در طول 8سال دفاع مقدس بوده که در این دوره 8 ساله دشمنان پر مشقت‌ترین مشکلات و معضلات را بر ملت ما تحمیل کردند.

سردار حاجی‌زاده تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس صدام علیه ما از سلاح‌های شرق و غرب استفاده می‌کرد؛ دشمنان ما به دنبال تجزیه کشور و خاموش کردن نور ایران اسلامی بودند. همچنین آن‌ها با دادن اطلاعات ایران، در اختیار دادن خزانه‌های کشورهای عرب، در اختیار گذاشتن بنادر، راه‌ها، فرودگاه‌ها و از هر طریق به رژیم بعثی صهیونیستی صدام کمک می‌کردند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در هیچ جنگی سراغ نداریم که در شرایط جنگ به یک کشور هواپیما کرایه داده شود، سلاح‌های پیشرفته و انواع مهمات و مواد شیمیایی داده شود اما همه این‌ها به رژیم بعثی داده شد و همه بسیج شده بودند تا انقلاب اسلامی را شکست دهند.

سردار حاجی زاده با اشاره به سخن شهید مطهری در رابطه با آمریکا و شوروی در قبال ایران گفت: آمریکا و شوروی به عنوان 2 تیغه یک قیچی در قبال ایران هستند و این دو قدرت مخالف بر سر ایران اختلافی نداشتند.

وی تصریح کرد: آن چیزی که دفاع ما را مقدس کرد و نگذاشت دشمنان به اهداف شوم خود علیه انقلاب دست یابند و ائتلاف ناجوانمردانه آنان در مقابل ملت ایران را شکست داد، ایستادگی ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) بود.

سردار حاجی زاده با اشاره به اهمیت دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یک مسئله تاریخی نیست که مربوط به گذشته باشد، مسئله دفاع مقدس به امروز و فردای ما مربوط است، عزت، اقتدار، امنیتی که امروز داریم 8 سال دفاع مقس آن را ایجاد کرد.


وی افزود: همچنین باید توجه داشت که بعد از آن دوره هشت ساله جنگ علیه ایران، 3 جنگ دیگر در منطقه به وجود آمد 2 جنگ در عراق و یک جنگ در افغانستان. بنابراین پیرامون ایران ناامنی از روز اول پیروزی انقلاب تاکنون ادامه داشته و این ناامنی‌ها با هدف ضربه‌زدن به ایران ادامه دارند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: استعمارگران با هدف ضربه‌زدن به انقلاب وارد منطقه شدند و هدف نهایی آن‌ها ایران اسلامی است، شاید صدام از حمله به ایران هدف دیگری داشت اما استکبار هدف واحدی در رابطه با ایران دنبال می‌کرد و آن ضربه زدن به اساس انقلاب بود.

سردار حاجی زاده با اشاره به نقش مشارکت مردم گفت: استعمارگران می‌خواستند انقلاب را در همان ابتدا از بین ببرند زیرا می‌دانستند اگر ملت به انقلاب و آرمان‌ها و اهدافش ادامه دهد به موفقیت های بزرگی دست پیدا می‌کند چیزی که امروز شاهد آن هستیم و محقق شده است و در آینده نیز موفقیت‌های بزرگتری را می‌بینیم.

وی افزود: پس از جنگ 8 ساله وقتی متوجه شدند ملت ایران منسجم و یکپارچه ایستاده و از طریق نظامی قادر به غلبه بر ایران نیستند از ترفندهای دیگری استفاده کردند، 10 -11 سال پس از جنگ در تیرماه 78 و 10 سال پس از آن در سال 88 فتنه دیگری را راه انداختند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تحریم‌های اقتصادی را به بهانه‌های مختلف توسعه می‌دهند، تهاجم فرهنگی را شروع کردند، بیش از 100 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان در فضای مجازی به راه انداخته و حجم کثیری از جاسوسی‌ها را انجام می‌دهند.

سردار حاجی زاده با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های کلان کشورهای استکباری علیه ایران اسلامی گفت: سرمایه گذاری در بخش ماهواره‌ای، هواپیماهای جاسوسی و پایگاه‌های که در سراسر منطقه گسترده‌اند بخشی از اقدامات غرب علیه ایران است که سرمایه‌گذاری‌های بزرگی برای آن‌ها انجام می‌دهند.

وی افزود: با این اقدامات سعی دارند انسجام را از این ملت بگیرند، آن چیزی که شاهد کلید پیروزی ما بود ایستادگی منسجم و یکپارچه ملت ایران تحت فرمان رهبری چه در دوره امام خمینی(ره) چه در دوران مقام معظم رهبری است.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آنها انسجام و اتحاد ما را هدف قرار داده‌اند چنانچه به گفته خودشان سعی دارند انقلاب اسلامی ایران را که تنومند شده مانند موریانه از داخل سست و از بین برده تا با یک تندباد از پا در آورند.

سردار حاجی زاده با اشاره به اقدامات دشمن خاطرنشان کرد: علاوه بر همه این اقدامات حرکت‌های نیمه سخت و جنگ تروریستی را از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی کنار نگذاشته‌اند و خوشبختانه با هوشیاری نیروهای دفاعی نتوانستند کاری کنند؛ همچنین ضعیف‌ترین حلقه ذخیره دفاعی ما که در بخش اقتصادی بود را شناسایی و سعی کردند از این طریق ضربه را بر پیکره انقلاب و اسلام وارد کنند.

وی بیان کرد: آنچه سبب موفقیت ما در دوران 8سال جنگ تحمیلی بود یکپارچه شدن ملت در آن دوران بود که با وجود نداشتن امکانات و زیرساخت‌ها و توانمندی‌های امروز، ما با عزم و اراده و یکپارچه شدن ملت در دوران دفاع مقدس توانستیم به پیروزی برسیم.

ادامه دارد....
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: رادار، پهپاد، تسلیحات نظامی، سرتیپ پاسدارامیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج کارگری شرکت صنایع آذرآب، دفاع مقدس، گلواژه های ایثار،

تاریخ : چهارشنبه نهم مهرماه سال 1393 | 10:38 | نویسنده : مصطفی غلامی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پرشین صدا