تبلیغات
بسیج شرکت صنایع آذرآب - دشمن جرأت نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد/ توسعه بیداری اسلامی پس از فتنه 88

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

فرمانده کل سپاه پاسداران:

دشمن جرأت نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد/ توسعه بیداری اسلامی پس از فتنه 88

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: آمادگی بسیجیان در عرصه‌های مختلف تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته است و دشمن جرأت نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در جمع پرشور بسیجیان در رزمایش نمایش اقتدار بسیجیان حضرت ثامن الائمه (ع) استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: شکوه این میدان عظیم، گویای گوشه‌ای از آمادگی عمیق و گسترده دفاعی و امنیتی بسیجیان کشور است، آمادگی‌ای که در دفاع مقدس نیز گسترده و آمیخته با عشق و بود و امروز این آمادگی در سرلوحه برنامه‌های بسیج و سپاه می‌درخشد.

 
وی افزود: این حضور پرشور و مقتدرانه بر دشمنان و برنامه‌های آنان بسیار تأثیرگذار است.

 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: حضور گسترده نیروهای مردمی در دفاع مقدس نیز عامل پیروزی ما بر دشمن غاصب بود.

 
وی با اشاره به تجاوز دشمن در ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی، افزود: آنان در آغاز شکل‌گیری انقلاب اسلامی با برپا کردن جنگ تحمیلی درصدد بودند مانع از رشد و توسعه انقلاب و در نتیجه منحرف ساختن آن شوند.

 
سرلشکر جعفری اضافه کرد: به کوری چشم دشمنان با عنایات الهی و با حماسه مردم، ارتش، بسیج، سپاه و همه نیروهای دفاعی در گوشه و کنار این مرز و بوم و در سرزمین‌های خوزستان و غرب کشور توطئه‌های دشمن را نقش برآب کردند.

 
صدور انقلاب یکی از دستاوردهای دفاع مقدس

 
سردار سرلشکر جعفری عنوان کرد: انقلاب اسلامی از همین دوران دفاع مقدس به جهان صادر شد و صدور انقلاب اسلامی به جهان یکی از برکات و دستاوردهای دفاع مقدس محسوب می‌شود.

 
وی خاطر نشان کرد: مقاومت و ایستادگی مظلومان جهان در منطقه و کشورهای اسلامی الگوگرفته شده از مردم قهرمان و غیور و شما بسیجیان است که با دست خالی در مقایسه با فناوری‌های تسلیحاتی و توانمندی‌های تجهیزاتی در برابر نظام وابسته عراق ایستادگی نمود.

 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به مقاومت مردم غزه، لبنان و عراق در مقابل مستکبران عالم، افزود: بیداری‌های امت‌های اسلامی و مقاومت آنان با تأسی از ایستادگی مردم ایران در حال شکل‌گیری و ادامه است.

 
وی گفت: خدا را شاکر هستیم که نقش کوچی در الگودهی به سایر ملت‌ها را ایفا کرده‌ایم.

 
آمادگی بسیجیان در همه‌های عرصه‌های مقابله با تهدیدات دشمن

 
سردار سرلشکر جعفری با بیان اینکه تهدید امروز میهن اسلامی ما فقط تهدید نظامی نیست، خاطر نشان کرد: آمادگی بسیجیان در عرصه‌های مختلف تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته است و دشمن جرأت نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

 
وی افزود: دشمن می‌بیند که ملت مظلوم فلسطین تنهای تنها با اتکا به خداوند متعال و با تأسی از پایداری و ایستادگی شهدای ما در مقابل مجهزترین ارتش منطقه می‌ایستد و اجازه تجاوز به خاک غزه را نمی‌دهد.

 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کرد: دشمن می‌داند که آنچه در پیش است جنگ بین دولت‌ها و دولت‌ها نیست بلکه بین ملت‌ها با دولت‌های غاصب و وابسته و اربابان آن‌هاست.

 
وی اظهار کرد: دشمنان جرأت ورود و حمله مستقیم به کشورها را ندارند و آخرین تجربه امریکایی‌ها در حمله به سایر کشورها در عراق بود.

 
وی ادامه داد: مردم عراق به دلیل اینکه از دست صدام به تنگ آمده بودند اجازه اولیه‌ای به امریکایی‌ها دادند اما نظر مردم عراق برگشت و امریکا مجبور به فرار از عراق شد و نتیجه آن تشکیل یک حکومت کاملاً مردمی با الگوگیری از ایران اسلامی است.

 
بسیج برای تهدیدات جدید دشمن آماده است

 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم فراگیری آموزش‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف به ویژه اخلاص و ایمان، افزود: تردید نداریم که ما روزی با دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در منطقه وارد جنگ خواهیم شد البته شروع کننده این جنگ دشمنان خواهند بود.

 
وی با بیان اینکه بعد از فتنه 88 گردان‌های امام علی (ع) برای مقابله با ناامنی‌های شهری ایجاد شد، عنوان کرد: گردان‌های بیت المقدس، امام حسین (ع) و عاشورا نیز در سایر عرصه‌ها آماده مقابله با تهدیدات دشمن است.

 
جعفری عنوان کرد: بسیاری از کشورهای منطقه سال‌هاست به دنبال الگوگیری از بسیج هستند اما باید دانست اعتقاد راسخ به اسلام و مکتب تشیع و ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی انقلاب اسلامی بستر آمادگی نیروهای بسیج است.

 
وی یادآور شد: توسعه بیداری اسلامی پس از فتنه 88 صورت گرفت و ملت‌ها هنگامی که مشاهده کردند هجمه‌های داخلی و خارجی برای ایجاد تغییر در ماهیت نظام شکست خوردند، به حقانیت انقلاب اسلامی به عنوان یک الگوی موفق اطمینان پیدا کردند.
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: فرمانده، سپاه، پاسداران، بسیج، فتنه 88، دستاوردهای دفاع مقدس، صدور انقلاب،

تاریخ : یکشنبه نهم شهریورماه سال 1393 | 12:29 | نویسنده : مصطفی غلامی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پرشین صدا