تبلیغات
بسیج شرکت صنایع آذرآب - پیشگویی‌ درباره نابودی اسرائیل

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

پیشگویی‌ درباره نابودی اسرائیل

چند ماهی است که کتابی در قالبی ترکیبی از علوم غریبه و قرآن و ریاضیات نوشته شده و پیش‌بینی بلکه پیشگویی کرده است که اسرائیل در سال 2022 میلادی نابود خواهد شد. از این کتاب در یکی از مراکز فرهنگی شهر تهران رونمایی هم شده و بزرگانی هم درباره آن سخن گفته‌اند. سال 1444 قمری (1401ش = 2022 میلادی) سال زوال اسرائیل خواهد بود، نویسنده کتاب "1401 (ش) سال سقوط اسرائیل" (تهران، انتشارات علوم و فنون رازی، 1392) این مطلب را از یک محاسبه ظاهرا ریاضی از آیات قرآن بدست آورده‌اند. وی برای اثبات آن اول یک شاه کلید داده  که مثلا در چند مورد قبل از این که یک سال معین شود، کلمات و یا حروفی به تعداد آن "عدد" بکار رفته است.


مثلا فرض کرده‌اند "بضع سنین" در سوره روم که عددی بین سه تا نه و میانه آن شش است، کلمات قبل از آن هم شش تاست و این یک قاعده است و شاه کلید. سپس با این شاه کلید به سراغ سوره اسراء رفته‌اند. عدد حروفی که قبل از آیه 104 سوره مزبور که خبر آمدن وعده دوم را به بنی اسرائیل و نابودی آنان داده "فاذا جاء وعد الاخره" 1444 تاست. این رقم به نظر وی سال قمری است. میلادی آن می‌شود سال 2022 و هجری شمسی آن می شود 1401. پس در این سال اسرائیل سقوط خواهد کرد!


این کشف چنان است که نه فقط هجری قمری و شمسی و میلادی سال سقوط اسرائیل را در بر می‌گیرد بلکه با محاسباتی که شده سال عبری آن هم کشف شده که می‌شود5959 و این البته عبری قمری است و عبری شمسی آن می‌شود 5782 و همه اینها از همان محاسبات ریاضی در قرآن در سوره اسراء بر اساس توضیحاتی که وی داده بدست می‌آید. تازه آیه "فاذا جاء وعده الاخره" را با حروف ابجد هم حساب کنید یعنی همان حساب جمل، می‌شود 2022 که وی این را هم نشان داده‌اند (ص 105.)
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: نابودی، اسرائیل، قرآن، پیشگویی، عبری، 2022 میلادی، قمری و شمسی،

تاریخ : چهارشنبه پانزدهم مردادماه سال 1393 | 07:07 | نویسنده : مصطفی غلامی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پرشین صدا